SİTEYE GİRMEK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ METNİ ONAYLAYINIZ   

 

1. Ben en az 18 yaşında olan bir yetişkinim.

2. Ben bu siteyi site yönetecisine karşı kullanmak veya herhangi bir uygunsuzluğa yol açmak için ziyaret etmiyorum.

3. Ben 18 yaşının altında ki insanların bu siteye girmelerine ve sitede ki içeriği görmelerine izin vermeyeceğim.

4. Bu sayfaya ulaşmanın tüm sorumluluklarını kabul ediyorum ve aynı zamanda ne sizi ne de servis sağlayıcıyı hiç birşeyden sorumlu tutmayacağımı kabul ediyorum.

5. Eğer bulunduğunuz bölgede/yörede bu sayfalarda bulunabilecek, belli ahlaki ve manevi değerleri zedeleyecek malzeme olduğunu düşünüyorsanız lütfen hemen siteyi terk ediniz.

6. Bu siteyi izledikten sonra sizin yapacağınız hiçbir işlemden biz sorumlu tutulmayacağız. Biz bu sayfalardaki bilgileri size yollamaya çalışmıyoruz, siz kendi isteğinizle burayı ziyaret ediyorsunuz.

7. Devam etmeniz şu anlama geliyor; Ben sorumluluklarımı anladım ve yapacağım işlemlerde ki tüm sorumlulukları kabul ediyorum. Aynı zamanda bizim servis sağlayıcılarımız da hiç bir sorumluluğu kabul etmemektedir.

“Evet” yazısına basıp siteye giren herkes 18 veya 18’in yaşın üstü olduğunu ve yukarıdaki tüm şartları kabul ettiğini ve hepsini onayladığını belirtmektedir.

 

EVET                                HAYIR

 

 


Pasham.net Rehberleri: Gezi - Yemek - Oto - Bilgisayar - Emlak - Hukuk - Ekonomi -Beyaz Eşya - Okul - e-ticaret - Bahçe - Dekorasyon - Elektronik- Moda - Fıkra - Seks - Casino - Mistik -Keyif

MarkoPasha.net Servisleri: Fikrimi Ekle Anonim Marko-Posta Adresi -  Sohbet - Forum  -  Mesaj Tahtası - Internet Arama - MarkoBülten - MarkoMüzayede - Piramit - Rehberim  - Çok Sorulan Sorular - Bize Ulaşın - Gizlilik Sözleşmesi - Bilgi Piramitine Katıl 

Pasham.net İş Olanakları - Nasıl Reklam Verilir ? - Webmaster Katılım Programı - MarkoPuan e-Ticaret Katılım Programı - Başa Dön

Marko Pasha Kimdir ? | Marko Pasha Nasıl İşler ? | Bilgi ve Avantajlar Piramiti | Rehberim Nedir ? 

© Copyright 2000 Pasham.net - MarkoPasha.net Tüm Hakları Saklıdır.